Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Ювілейний концерт до 65-річчя від дня створення Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

3 грудня на вас чекають такі події:
13:00 — Зустріч у холі філармонії. Далі на вас чекає творча зустріч під назвою «Нескінченна музика життя», яку проводить Заслужена артистка України Катерина Стрельцова, в інсталяційній кімнаті присвяченій історії Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти.
Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація за номером телефону — 0973301187.
16:00 — у залі філармонії відбудеться концерт, присвячений 65 — річчю Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» та до Дня народження українського хорового диригента, поета, композитора, народного артиста України, почесного громадянина міста Житомира, художнього керівника і головного диригента Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» Івана Михайловича Сльоти. Іван Михайлович написав понад 300 пісень, які стали народними. Нині в Житомирі на його честь влаштовують фестивалі та пишуть книги. Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти має безліч нагород, титулів та звань і є гордістю Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера.
Ювілейний концерт, присвячений 65 – річчю від дня створення Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти, який мав відбутися 26 жовтня, через велику кількість сигналів повітряної тривоги був скасований. Тому, 3 грудня, шановні житомиряни та гості нашого міста, у вас буде можливість не тільки побувати на концерті відомого колективу, а й вшанувати пам’ять видатного земляка.
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає