Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

Творчі колективи та сольні виконавці Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера

Вокально-інструментальний ансамбль “Древляни”

Вокально-інструментальний ансамбль “Древляни”.

ВІА «Древляни»заснований в 1981 році у Володарськ -Волинську (Хорошів) Житомирської області. Засновником та незмінним керівником колективу є народний артист України Юрій Градовський.

ВІА діє при Житомирській обласній філармонії з 1999 року. Колектив добре відомий як в Україні, так і за кордоном. До репертуару ансамблю входять  популярні українські народні та сучасні пісні, у тому числі написані самими учасниками колективу. ВІА «Древляни» — лауреат першого фестивалю «Червона Рута» (Чернівці, 1989), XІІ Всесвітнього фестивалю молоді і студентів у Москві (1985р.). Артисти є бажаними гостями на українських та міжнародних фестивалях. Жодна мистецька подія в області не відбувається без участі ВІА «Древляни».

Поліський академічний ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. Івана Сльоти

Поліський академічний ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. Івана Сльоти заснований у 1957 році.

Ідея створення належить письменнику – перекладачу, музикознавцю – Борису Тену (Миколі Хомичевському).

В різний час керівниками ансамблю були :
А. Авдієвський , М. Єнін , М. Кущ , В. Проценко. З 1970 року колектив очолював народний артист України Іван Сльота, ім’я якого з честю носить колектив з 2014 року.

В різний час керівниками ансамблю були :
 А. Авдієвський, М. Єнін , М. Кущ , В. Проценко. З 1970 року колектив очолював народний артист України Іван Сльота, ім’я якого з честю носить колектив з 2014 року.  Ансамбль «Льонок» має свій виконавський стиль і манеру. В основі репертуару – кращі зразки народної творчості: ансамблеві, хорові, танцювальні та вокально-хореографічні композиції створені в колективі на ґрунті українського поліського мелосу. Окрасою репертуару є народні пісні та оригінальні твори Івана Сльоти «Якби мені сивий кінь», «Ой на горі калина», «Не згорає зоря», «Ти мене замани», «Чайка степова», «Бджоли», «А льон цвіте», які люблять, знають і співають в багатьох куточках світу, а також композиції «Тополя», «Уляна», «Господиня», «Їхав козак з України», «Калина», «Ойра» та багато інших. «Льонок» – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. З концертними виступами побував у Болгарії, Польщі, Словенії, Румунії, Франції, Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Азербайджані, Грузії та багатьох інших країнах. Його виступи схвально сприймаються слухачами різних рівнів. У грудні 2012 року Поліський  ансамбль пісні і танцю «Льонок» отримав статус академічного.

Академічна хорова капела «Орея»

Академічна хорова капела «Орея» була створена у 1986 році.

Засновником, художнім керівником та головним диригентом капели є хормейстер, вокальний викладач, член журі багатьох конкурсів, аранжувальник, заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек

За понад 30 років існування колектив, що складається із 28 співаків довів, що є одним із найоригінальніших українських мішаних хорів. Упродовж цього часу він став справжньою сенсацією у мистецтві. Адже не так багато в світі капел, у творчому доробку яких 9 Гран-прі та 40 перших місць на міжнародних хорових конкурсах. Сьогодні «Орея» – це справжній хоровий театр, що показує нам перспективу, в якій може розвиватися хорове виконавство. Артисти капели – найвищого професійного рівня. Вони майстерно володіють різними вокально-тембровими манерами виконання та мають особливий еталонний звук. Професіоналізм «Ореї» полягає у створенні художніх образів, для яких слугує все – і характер звуку, і елементи режисерських підходів Олександра Вацека до кожного твору. Вражає репертуарна багатогранність хорової капели: це класична, народна, сучасна українська музика, твори зарубіжних композиторів у спектрі від старовинних шедеврів XVI століття до авангарду. Інтригують і сценічна довершеність, надзвичайно яскраві та переконливі інтерпретації як добре відомих, так і нових сучасних хорових опусів.