Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

Творчі колективи та сольні виконавці Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера

Вокально-інструментальний ансамбль “Древляни”

Вокально-інструментальний ансамбль “Древляни”.

Організатор і незмінний художній керівник – Народний артист України Юрій Градовський. Ансамбль створений у 1981 році. У філармонії функціонує з 1999 року. Лауреат : XІІ Всесвітнього фестивалю молоді і студентів у Москві (1985р.); першого фестивалю “Червона рута”(1989).

Репертуар ансамблю – популярні народні та сучасні українські пісні. Багато з них створено його учасниками. Виступи колективу проходять з незмінним успіхом , як в Україні, так і за її межами.

Поліський академічний ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. Івана Сльоти

Поліський академічний ансамбль пісні і танцю “Льонок” ім. Івана Сльоти (рік заснування колективу – 1957 р.)

Ідея створення належить письменнику – перекладачу, музикознавцю – Борису Тену (Миколі Хомичевському).

В різний час керівниками ансамблю були :
А. Авдієвський , М. Єнін , М. Кущ , В. Проценко. З 1970 року колектив очолював народний артист України Іван Сльота, ім’я якого з честю носить колектив з 2014 року.

Колектив знаний в Україні , в близькому і далекому зарубіжжі. Його виступи схвально приймаються слухачами різних рівнів. У репертуарі українські, зокрема, поліські народні пісні і танці , сучасні авторські пісні. Вагома частка репертуару – пісні на музику І. Сльоти.

У грудні 2012 року Поліський  ансамбль пісні і танцю «Льонок» отримав статус академічного.

Академічна хорова капела «Орея»

Академічна хорова капела «Орея» (рік заснування колективу – 1986 р.)

Художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.

За час свого існування капела виборола дев’ять гран-прі та 35 перших місць на міжнародних конкурсах та фестивалях хорового мистецтва в різних країнах.

Хорова капела «Орея» вже давно стала осередком української музичної культури Житомирського краю. Хор виконує різножанрові твори вітчизняних і зарубіжних авторів (духовні, народні, сучасні, оркестрові), володіє різними стилями та манерами співу. В активному репертуарі хору –понад 300 творів а capella. Серед найвідоміших творів, виконуваних «Ореєю», – масштабні вокально – хорові полотна «Magnificat» Й.С. Баха, «Requiem» В.А. Моцар та Дж. Верді «Gloria», А. Вівальді, 3-тя симфонія Л. Бернштейна «Kaddish», 9-та симфонія Л. Бетховена.