Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

«Вечір романсів» Каріна Кондрашевська (сопрано) Анастасія Толстоног (фортепіано)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

У програмі концерту: В. Косенко, П. Чайковський

Анастасія Толстоног навчалася у київських викладачів Али Міжеги та Маргарити Донської. Згодом у Полтавському музичному училищі в класі Лариси Смірнової. Вісім років Анастасія провела у Саратовській консерваторії, навчаючись у Асі Киреєвої на фортепіанному факультеті та аспірантурі.
Блискучі результати у навчанні згодом втілилися у професійній діяльності музиканта та виступах на великій сцені.
Анастасія працювала солісткою Полтавської, а пізніше — Івано- Франківської філармоній, згодом, у 2016 році — солісткою Львівського органного залу. Успішно виступала з симфонічними камерними оркестрами, ансамблями, запам’яталася блискучими сольними концертами у багатьох містах України.Високий пафос романтизму з сутнісно українським ліризмом Віктора Косенка виявився настільки органічним для піаністки, що від 2013 року Анастасія Толстоног стала одним з найактивніших виконавців та промоутерів музики Віктора Косенка в Україні та за кордоном.Серед виконавських досягнень Анастасії Толстоног є виступ на міжнародному фестивалі «Палермо Класика», де були виконані складні твори Бетховена, Ліста та Хінастери.
Анастасія Толстоног продовжує активно виступати в Україні та за її межами як солістка, у складі ансамблів, а також із симфонічними і камерними оркестрами.
У 2020 році закінчила асистентуру-стажування Національної Музичної Академії імені П.І. Чайковського у класі Народного артиста України, професора Юрія Кота.
Каріна Кондрашевська (сопрано)
Лауреат Міжнародного конкурсу «Мистецтво ХХІ століття» (2006, І премія), Всеукраїнського конкурсу імені Оксани Петрусенко (2011, І премія).
У 2007 році закінчила музично-педагогічний (по класу фортепіано Ю.П. Глущенко) і вокальний (клас старшого викладача Л.П. Крижановської) факультети Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. З 2007 року працює солісткою Національної філармонії України.
Творчість співачки відрізняється створенням яскравих сольних програм із рідко виконуваних творів європейської класики, зокрема композиторів епохи Бароко та Романтизму з оригінальним складом виконавців (для голосу, клавесина, віолончелі та труби; для голосу та гітари; для голосу, фортепіано та кларнета; для голосу, фортепіано та валторни).
В її репертуарі – твори вітчизняних і зарубіжних композиторів.Також співачка творчо працює із сучасними композиторами України.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає