Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Rún folk band

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Київський фолкгурт «Rún» («Рун» у перекладі з гельської – загадка, таємниця) вивчає та виконує традиційну музику ірландців, шотландців, та інших народів кельтського походження в її сучасному звучанні.
Вивчаючи та відтворюючи автентичну манеру виконання, з використанням традиційних, рідкісних для України музичних інструментів, учасники гурту «Rún» також експериментують з синтезом різних музичних напрямків та стилів. За час свого існування (а це понад 20 років) гурт брав участь у численних фестивалях, як в Україні, так і поза її межами. У доробку колективу кілька студійних альбомів. Музика гурту органічно вписується в різні формати виступів: колектив цілком природно виглядає у клубах, пабах, камерних та великих залах, а також на відкритих концертних майданчиках.
На концерті 3 березня на публіку чекають оригінальні обробки традиційного та авторського музичного матеріалу у стилі Contemporary Celtic.
Склад гурту — Андрій Яковенко (флейти, мандоліна, бузукі, перкусія); Микола Іванов (альт, скрипка, волинка, мандоліна); Сергій Каденко (гітари, клавішні).

КУПИТИ КВИТКИ: https://zhytomyr.ticketsbox.com/ua/event/rn-folk-band.html

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає