Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Rostislav Golubov. Classical Guitar

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Ростислав Голубов лауреат міжнародних конкурсів в Україні, Білорусії, Угорщині, Португалії і Іспанії.Народився у місті Харкові.

З 10 років почав навчатись мистецтву грі на класичній гітарі у педагога Михайло Цуріна. Після музичної школи вступив до Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського до педагога та композитора Дениса Панченко. У 2015 році вступив до Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, клас  професора, заслуженого артиста України Володимира Доценко. За час навчання у ХНУМ ім. І.П. Котляревського проходив річне навчання в Іспанії за програмою Erasmus+ у професора Маргарити Ескарпа.

Займається композиторською діяльністю, і вже написав кілька творів для класичної гітари як La Despedida, Losing control, Фантазію на тему української народної пісні «Ой, у вишневому саду» та ін.

Зараз є асистентом-стажистом у Харківському Національному Університеті Мистецтв ім. І.П. Котляревського (творчий керівник професор, заслужений артист України Володимир Доценко)

Шановні глядачі!

Згідно із діючими нормами «помаранчевого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:
– Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів з перерахованих вище.
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає