Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

ОНЛАЙН ЗАКРИТТЯ 84 КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ(додаткова зала)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Дорогі друзі!

Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера робить все можливе для того, щоб ви могли насолоджуватись улюбленою музикою та нашими колективами, знаходячись у безпечних місцях. Для цього ми зробили для вас онлайн закриття 84 концертного сезону, який містить в собі, як улюблені композиції колективів, так і нові твори.
У онлайн закритті беруть участь:
Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, Оркестрова група Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, «Eugene`s Band», Ансамбль академічної хорової капели «Орея», гурт «Древляни» та солістка філармонії Вероніка Гуренко,  Камерний дует: Зоя Ковальчук (віолончель) Надія Тішкова (фортепіано), Катерина Морозюк (скрипка), Марія Окунєва (фортепіано).

Онлайн-закриття  відбудеться 30 червня о 18:00.
Перегляд буде можливий тільки за посиланням на нашому Youtube каналі, яке буде відправлено вам на вашу електронну адресу, за 10 хвилин до початку, яку ви вкажете під час купівлі онлайн — квитка перед початком перегляду. Продаж квитків припиняється за 10 хвилин до початку. Кількість місць обмежена!
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає