Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

ОНЛАЙН ЗАКРИТТЯ 84 КОНЦЕРТНОГО СЕЗОНУ(додаткова зала)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера робить все можливе для того, щоб ви могли насолоджуватись улюбленою музикою та нашими колективами, знаходячись у безпечних місцях. Для цього ми зробили для вас онлайн закриття 84 концертного сезону, який містить в собі, як улюблені композиції колективів, так і нові твори.
У онлайн закритті беруть участь:
Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, Оркестрова група Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. І. Сльоти, «Eugene`s Band», Ансамбль академічної хорової капели «Орея», гурт «Древляни» та солістка філармонії Вероніка Гуренко,  Камерний дует: Зоя Ковальчук (віолончель) Надія Тішкова (фортепіано), Катерина Морозюк (скрипка), Марія Окунєва (фортепіано).
Перегляд буде можливий тільки за посиланням на нашому Youtube каналі, яке буде відправлено вам на вашу електронну адресу, за 10 хвилин до початку, яку ви вкажете під час купівлі онлайн — квитка перед початком перегляду. Продаж квитків припиняється за 10 хвилин до початку. Кількість місць обмежена!

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає