Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Класичний Вечір камерності і тепла

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Вечір камерності і тепла. Вечір, який приємно провести серед своїх. Вечір, коли ви можете дозволити собі трохи розкоші. Розкоші живої музики. Неперевершений дует Лілії Слюсар-Ґратили та Сергія Григоренка гратимуть для вас перлини української камерної музики.

Лілія Слюсар- Ґратила, Заслужена артистка України, свої перші публічні концерти почала  давати у віці 16-ти років, коли навчалася в спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької. Тоді це були міста Західної України. Зараз географія концертів за участю скрипальки значно розширилася. Впродовж своєї  творчої діяльності Лілія Ґратила брала участь як солістка у багатьох міжнародних проєктах і фестивалях в Данії, Польщі, Франції, Бельгії, Німеччині, Італії, Україні. Як концертмайстер Академічного Симфонічного оркестру Львівської Філармонії ім. С. Людкевича, багато концертувала в кращих залах Іспанії, Італії, Польщі, Чехії, Німеччини, Голландії, Бельгії. Лілія  стала також першим концертмайстером  австрійсько-українського симфонічного оркестру «K&K Philharmoniker», якому дала чудовий старт і з яким продовжує концертувати і нині в найкращих залах Європи, таких як Musikverein у Відні, Konzerthaus в Берліні, Victoria Hall в Женеві, та багатьох інших залах Австрії, Німеччини, Швейцарії, Люксембургу, Франції, Швеції, Фінляндії, Данії і т.д. Після  навчання в аспірантурі Київської Національної Музичної Академії ім. П. І. Чайковського, працювала на Кафедрі камерного ансамблю Львівської музичної Академії, а також, як солістка Львівського Органного залу.

Є у скрипальки і великий виконавський досвід у складі різних ансамблів — від камерних оркестрів до дуетів. Це квартет «Lemberg», лідером і керівником якого Лілія Ґратила є вже багато років. Проєкти у складі камерних оркестрів «Leopolis», «Віртуози», а також у складі студентського камерного оркестру Львівської  Музичної Академії. Останній сильно вплинув на формування музичних і професійних смаків музикантки. Адже в студентські роки, вона мала можливість співпрацювати з такими майстрами нашого часу як В. Співаков, Ю.Башмет, І. Ойстрах, Ґ. Кремер, Н. Гутман, Ю.Любімов і т.д.

Зараз Лілія Ґратила  більше приділяє уваги власне камерному музикуванню, хоча ,не полишає роботи в оркестрі.

 

Піаніст Сергій Григоренко

Заслужений діяч культури Польщі. Кандидат мистецтвознавства.Народився у Львові.У 2005 році з відзнакою закінчив Львівську Національну Музичну Академію ім. М. Лисенка в класі заслуженого діяча мистецтв РП, професора Марії Тарнавецької. З 2003 по 2005 рр. був стипендіатом Верховної Ради України. Протягом  2005 по 2008 рр.- навчався  в аспірантурі у цій же академії, в класі проф. Марії Тарнавецької. Одночасно в рамках стипендіальної програми  «Gaude Polonia» міністра  культури Польщі  проходив стажування  в музичній академії ім. Ф. Шопена у Варшаві під керівництвом проф. Казимира Гержода (2006р.) на протязі 2011-2012рр. працював  солістом Львівської філармонії. Сергій Григоренко також  брав участь в  багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалях  і музичних акціях, та увійшов до рейтингового журналу «Топ 100 найвпливовіших особистостей  Львівщини»

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає