Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Кавова кантата.

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

4 травня о 18:30 — Концерт Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії з новою програмою «Кавова кантата» за твором видатного німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха.
Але це ще не все!
Перед початком концерту, у фоє нашої філармонії, Ви зможете БЕЗКОШТОВНО скуштувати каву від провідної мережі кав’ярень України — Sharikava.
Ви отримаєте заряд енергії від кави та матимете гарний настрій на весь вечір.
Це наш спосіб попіклуватись про Ваш комфорт та створити незабутнє враження.Нехай музика лине в унісон з Вашими серцями , а смак кави приємно Вас здивує.
Взагалі цей твір був написаний між 1732 – 1734 роками. Саме в ті часи в Європі кава була надзвичайно популярною. Лібрето до кантати написав Християн Фрідріх Хенрік, українською мовою твір був перекладений Максимом Стріхою у 2000-х роках. Є свідчення, що ця кантата була свого роду першою музичною рекламою кави. Бах написав її на замовлення власника торгового дому Циммермана, в якому, час від часу композитор виконував свою музику — з метою просування цього напою. Цей твір вийшов легким за жанром, розважального характеру та невеликого обсягу, аби його можна було виконати в стінах кав’ярні. Це сатирична оперета висміює буржуазні звичаї тієї епохи. «Кавова кантата» оповідає про те, як суворий батько хоче змусити свою доньку кинути звичку пити каву. Та жодні обіцянки, заборони та погрози не можуть примусити дівчину відмовитись вiд улюбленого, вишуканого напою. Режисеркою-постановницею «Кавової кантати» є Таніна Позняк, вона ж виконує роль власниці кав’ярні. Диригент – Юрій Скрипник.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає