Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

«Граючи на семи променях» Концерт — медитація

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

«Граючи на семи променях» — концерт-містерія, в якій загадкові звуки гонгів відкриють завісу в особливий простір, вмістилище космічного звуку. Цей звук вабить і кличе — кришталевим звучанням чаш, ностальгічним співом вірменського дудука, чистим передзвоном дзвіночків і переливами алтайського варгана. Ритм шаманського бубна закликає йти ще глибше — за піснею серця. Звуки наповнюють нас і весь простір навколо нас. Ми відкриваємо ці двері та входимо всередину …
Оксана та Олексій створюють глибокий медитативний простір і запрошують учасників в Подорож через світи, в простір Серця і таємничий  Всесвіт.

Ця музика зачіпає серця, торкаючись до найтонших струн душі. Під час концерту звучатимуть: унікальний гонг Седна, а також потужний гонг Сонце, кришталеві чаші і вірменський дудук, турецький ней, дивовижна індійська флейта бансурі, зачаровуючі дзвіночки, шаманські бубни та багато інших інструментів.
Подорож збагатять вокальні імпровізації. Дивно поєднуючись з екзотичними вібраційними інструментами, вокал додасть медитативної музики нового звучання.Концерт-містерію виконують: Оксана Кирпа (Oxana Kirpa) — звукотерапевт і майстер гонгів. Учениця гранд майстра Дона Конро (Don Conreaux and Mysterious Tremendum) (США) і гонг Местер Аліції і Річарда Ейлякас (Литва). Олексій Корчагін (Alexey Korchagin) — майстер гри на архаїчних духових інструментах народів світу, таких як: вірменський дудук, турецька ній, індійська бансурі, північноамериканський пімак, ірландський вістли, болгарський кавал, алтайський варган та ін. Учень заслуженого артиста Вірменії Г. Минасова ( дудук)
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає