Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Фестиваль майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера. Житомирський музичний фаховий коледж ім. В. С. Косенка

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Святослав Ріхтер, який визнаний одним з найвидатніших піаністів XX століття, народився 20 березня 1915 року. Музикант прославився віртуозною технікою гри, дивовижними інтерпретаціями та об’ємним репертуаром. Великий піаніст належить всьому людству, але Батьківщиною його є Україна. Рідне місто – Житомир. Щорічно, на честь Дня народження блискучого піаніста, в березні, в Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувається Фестиваль майстрів мистецтв, що носить ім’я відомого генія сучасності. Цей традиційний фестиваль для Житомирщини є знаковою мистецькою подією. Концертна програма відбудеться впродовж двох днів. Відомі творчі колективи, ансамблі, окремі виконавці з багатьох регіонів приїздять до Житомира, щоб порадувати шанувальників високої музики своїм виконанням і співом. У рамках Фестивалю майстрів мистецтв ім. Святослава Ріхтера проводиться конкурс юних піаністів.
У цей день відбудеться ГАЛА-КОНЦЕРТ та НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ  Відкритого регіонального конкурсу юних піаністів ім. С. Ріхтера на батьківщині видатного музиканта!
У програмі беруть участь:
— Оркестр народних інструментів;
— Ольга Синицька та Олена Ткачук;
— Надія Тішкова та Віктор Козловський;
— Олег Синиця та Тетяна Кружкова;
— Лауреати Відкритого регіонального конкурсу юних піаністів ім. С. Ріхтера.

Запрошений гість:
— Аспірант кафедри спеціального фортепіано Національної музичної академії (м. Київ) — Дмитро Ратушинський;

 

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає