Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Народний аматорський фольклорний колектив «БОВСУНІВСЬКІ БАБУСІ»

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

За участі Народного артиста України, художнього керівника гурту «Древляни» — Юрія Градовського, солістки-інструменталістки філармонії — Світлани Ніконорової, дуету «Бабусина Надія».

Ні один найвідоміший співак у світі ніколи не виступав на таких великих сценах як Бовсунівські бабусі. Бо в минулому сценою для них були широкі лани, де вони молоді, вродливі, міцні брали льон, сінокоси, де вони гребли сіно. Бабусі все життя важко трудился, але у трудові будні і в свята ніколи не розлучалися з піснею.
Бовсунівські бабусі, вік яких 82-92 роки, не просто співають автентичні пісні, а під час співу вправно прядуть, микають мички, змотують пряжу.
В автентичних піснях, які виконують Бовсунівські бабусі, мудрість та висока мораль українського народу принесена нам через століття. В них оспівується доля народу, виснажлива праця, кохання, стосунки між людьми, нелегке вдовине і сирітське життя. Бовсунівські бабусі співають веснянки, петрівки, жниварські пісні, обрядові весільні пісні, колядки, застільні пісні. Жодна з них не знає нот, але співають вони в секунди, терції, квінти.
Бовсунівські бабусі переможці багато численних фестивалів, конкурсів, володарі Гран-прі, виступають на великих і малих сценах в Україні і за кордоном.
Місцевий поліський діалект, на якому бабусі спілкуються та виконують свої пісні, робить їх неповторними. Через все життя вони пронесли дух і колорит часів своєї молодості, а одяг, який бабусі носили ще як були дівчатами – це зразок прекрасного національного Поліського одягу.
Про колектив знято фільм, який так і називається «Бовсунівські бабусі». Цей фільм визнано кращим на другому кінофестивалі «ECG Eurasian Film Festival», який проходив в Лондоні у 2020 році. Стрічка «Бовсунівські бабусі» отримала перемогу в номінації «Кращий документальний фільм».

Бовсунівські бабусі залучають до співу у колективі «молодих» бабусь, які будуть учасниками концерту.
При колективі створено дует «Бабусина Надія» — це бабуся зі своєю онукою Надією.
Вікова категорія учасниць концерту 30 — 92 роки це — три покоління!
Пісні, які співають Бовсунівські бабусі, це невичерпна криниця пісенної творчості українського народу. На концерті здійснюватиметься зв’язок минулого із сучасним.

Шановні глядачі!
Згідно із діючими нормами епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:
– Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
Обмеження, передбачені жовтим рівнем, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть один із документів з перерахованих вище.
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає