Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

Новини

Міжобласний конкурс-фестиваль музичного мистецтва «Grand-Key»

*-Приймання заявок до 20 квітня включно.
*-Прослуховування з 23 по 25 квітня.
*-26 квітня оголошення переможців.Головний приз(ГРАН-ПРІ) — грошова винагорода у розмірі 4000 грн.*-Прослуховування відбувається за критеріями:
*- Прослуховування відбувається в дистанційному режимі. У форматі перегляду надісланого відео виступу учасника. Загальна тривалість відео не має бути більшою ніж 10 хвилин. На початку відео учень або педагог учня має представити: Назву та автора твору (творів). Ім’я та прізвище виконавця (учасника), вік та категорію учасника. Назву мистецького закладу, студії, місто, область, тощо.
Відео може містити один різнохарактерний твір або два окремих різнохарактерних твори (в одному відео).
*- Відео має бути відзнятим з одного ракурсу, статично, без відеомонтажу. На відео повинно бути видно руховий апарат виконавця.
*- Відео які мають порушення одного із пунктів не розглядаються на конкурсі та кошти за участь не повертаються.
*-Вікові категорії учасників:
І вікова категорія до 12 років включно
ІІ вікова категорія до 17 років включно
*-Форма участі:
Соло (спів чи соло партія з акомпанементом)
Малі колективи (дует, тріо).
Великі колективи (від 4 осіб)
Номінації:
*-Вокально-хорове мистецтво
1. Народний спів
2. Академічний спів
3. Естрадний спів
*-Інструментальне виконавство
1. Академічне
2. Естрадно-джазовеФінансові умови:
Соло (спів чи соло партія з акомпонементом) – 300 грн.
Малі колективи (дуєт, тріо) – 400 грн. (За колектив).
Великі колективи (від 4 осіб) 500 грн. (за колектив

Міжнародний медіа-проєкт PHIL-ZT «РіхтерFest»

Дорогі колеги, музиканти та ті хто віддані музиці.Ти кваліфікований спеціаліст, талановитий музикант, або просто вільний час віддаєш цьому мистецтву, тоді ми чекаємо на тебе!Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера впродовж багатьох років є організатором міжнародного фестивалю майстрів мистецтв ім.. Ріхтера який популяризує музичне мистецтво, як в Україні, так і за її межами. В цьому році у зв’язку з карантинними обмеженнями ми переходимо незвичного формату саме для цього фестивалю.Тож запрошуємо до участі!Від тебе ми чекаємо відеозапис в якому ти зможеш проявити себе.Відео має містити: повноцінний фортепіанний твір з представленням виконавця та автора музичного твору. Виконання може бути як соло, так і в супроводі оркестру чи ансамблю. Вікова категорія та хронометраж не обмежений.Відео надсилати на нашу електрону адресу filrihter@ukr.netі вже 20 березня о 20:00 ви зможете побачити музичні номери у відео концерті на офіційній сторінці нашої філармонії Youtube за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC_NSXN2HBpYUcuY2vB_LjvA

Всеукраїнський медіа-проєкті PHIL-ZT «Леся Українка – 150»

КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера» Житомирської обласної ради запрошує державні установи, громадські організації та незалежних митців-виконавців взяти участь у всеукраїнському медіа-проєкті PHIL-ZT «Леся Українка – 150».

Ідея проєкту належить Житомирській обласній філармонії. Ціль – зберегти  ідентичність походження видатної особистості Лесі Українки та розвинути її творчість в усіх видах мистецтва та жанрової стилістики.

Естафету пропонуємо перейняти будь-яким установам, які мають дозвіл на проведення концертної діяльності: філармоніям, театрам, органним залам, мистецьким організаціям тощо.

Правила участі:

  • Відзняти відеозапис представленого номеру. На відео вказати: назву організації, місце проведення, виконавця, автора та назву твору.
  • Відео ролик відправити на електронну адресу filrihter@ukr.net
  • Опублікувати цей запис в соціальних мережах на офіційних сторінках з хештегом (#Lesya150).
  • За бажанням, у відео ролик може увійти коротке звернення чи розповідь про твір.

Зняті відеозаписи висвітлюватимуться двома сторонами на офіційних

джерелах.

Цей проєкт триватиме в соціальних мережах з 01 по 20 лютого 2021 року.

25 лютого з представлених номерів, які були відправлені на нашу електронну адресу, буде створений фільм-концерт — «Марафон великих людей» з доданими  лекціями та інтерв’ю.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД У КП «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ІМ. С. РІХТЕРА»

04 грудня 2020 року в Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера був оголошений конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу.

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 04 грудня 2020 року конкурс на заміщення вакантних посад артистичного  персоналу вважається таким, що не відбувся, у зв’язку з  посиленням боротьби з короно вірусною хворобою.

Інформацію щодо проведення конкурсу буде розміщено на сайті Житомирської обласної філармонії в січні місяці 2021 року.

Оприлюднення результату конкурсу на заміщення вакантних посад КП «Житомирська обласна філармонія ім. С.Ріхтера» Житомирської обласної ради

27 лютого 2020 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу КП «Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера».

1. За результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади  художнього керівника філармонії рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу визнано Малярчука Юрія Володимировича.

2. На посаду артиста-соліста-інструменталіста (бандура), артиста-вокаліста (соліста) заяви не подавалися.

Оголошення

КП» Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера» ЖОР запрошує на роботу гардиробника!

Обов’язки:

Приймати та зберігати верхній одяг від відвідувачів під час проведення концертів.

Вимоги:

Комунікабельність, порядність.