Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

«СТОРІНКАМИ МЮЗИКЛІВ»

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Вікторія Задворна та Симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича.
Один із найяскравіших та популярних напрямків музичного мистецтва є жанр мюзиклу та рок-опери.
Це високоякісний театр, що нерідко порушує серйозні теми, але все ж таки знаходиться на території entertainment, тобто розваги.
Мюзикли та рок-опера здатні розповісти класичну історію по-новому, більш пронизливо та глибоко, а авторську сучасну п’єсу зробити популярною в одну мить.
У сучасному світі прозаїчної реальності — це дійсно диво, породжене музикою, фарбами, голосом і сильним емоційним посилом, що йде від серця до серця.

Арії, які будуть виконуватися у концерті — мелодійні, приємні на слух та для душі. Але в них ховається внутрішня складність та тонко розрахована рівновага «високого» та «низького», елітарного та загальнодоступного. Це можливо завдяки сплетенню в них різноманітних джерел — історично віддалених і ультрасучасних, «легкожанрових» та академічних, а також можливості численних культурно-асоціативних зв’язків.
Концерт «Сторінками мюзиклів» має інакший, незвичний, художній рівень. Він дає можливість донести жанр мюзиклу та рок-опери і серед найдосвідченішої та найвибагливішої публіки.
Як сказав метр цього жанру Ендрю Ллойд Веббер: «Музика має бути звернена до якомога більшої кількості людей».
Нехай цей концерт подарує вам відчуття казки, чарівних пригод і справжнього мистецтва.

Шановні глядачі!
Згідно із діючими нормами  епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:
– Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає