Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Музичний фестиваль «Грудневі вечори», у програмі: піаніст Володимир Зайцев (США) та камерний оркестр Рівненської обласної філармонії

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Піаніст Володимир Зайцев народився у Києві і закінчив Житомирськоме музичне училище імені В. С. Косенко у класі Ірини Очеретяної.
У 1975 році він іммігрував до США, де навчався у музичному коледжі Маннеса в Нью-Йорку, у класі Надії Райзенберг, учениці знаменитого Йосипа Гофмана. В одначас Володимир відновив приватне навчання з колишнім завідуючим кафедри фортепіано львівської консерваторії, професором Олександром Едельманом, у якого брав приватні уроки ще в Україні.
Володимир Зайцев дебютував у Карнегі-Холі з фортепіанним концертом № 1 П. Чайковського у супроводі International Symphony Orchestra.
Критик газети The New York Times написав про його сольний дебют у нью йоркському Town Hall:
«… Зайцев — блискучий піаніст, і його нью-йоркський дебют був тріумфальним. Інтерпретації пана Зайцева ретельно сплановані, та переконливо виконані. Він володіє технікою вражаючої віртуозності — бурхливою, пристрасною і мужньою …»

Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії заснований у 1975 році. Першим диригентом і художнім керівником був народний артист України Богдан Депо, який керував колективом до 1992 року. Під орудою Депо оркестр мав гастролі в Україні, Росії та Білорусії, став переможцем Першого національного конкурсу камерних оркестрів (1978) та лауреатом Всесоюзного огляду оркестрів (1980).Репертуар Рівненського камерного оркестру охоплює три з половиною століття музичної історії і по суті є антологію камерної оркестрової музики: від творів Й.С.Баха та композиторів його епохи до найновіших творів, написаних сучасними композиторами світу спеціально для оркестру. Художній керівник та головний диригент — Юрій Скрипник.

Програма концерту:
1. В. А. Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром №12
2. Дж. Гершвін. Рапсодія в стилі Блюз

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає