Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера. Kyiv Symphony Orchestra. Диригент — Луїджі Ґаджеро(Італія).

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Увага! 5,8,12 ряд — Абонементи! Ціна 5,8 ряд — 330 грн., 12 ряд — 290 грн. За абонементами звертайтесь до каси філармонії або купуйте онлайн на сайті.

I Відділення
Роман Лопатинський (Фортепіано)
Програма:
Брамс Op.118, Стравінський Три фрагменти з балету «Петрушка»

II Відділення
Kyiv Symphony Orchestra
Луїджі Ґаджеро (дириґент, Італія)
Дмитро Пашинський (кларнет, Україна

Роман Лопатинський Лауреат міжнародних конкурсів (фортепіано)

18 березня о 12:00 в рамках фестивалю у великій залі ДМШ №1 відбудеться майстер-клас Романа Лопатинського (ф-но)

Kyiv Symphony Orchestra – державний колектив з 40-річною історією, що переживає в даний момент революційне оновлення. Рідкісний сплав української чуттєвої музичності і західного аналітичного ставлення до тексту народився з союзу оркестру з італійським дириґентом Луїджі Ґаджеро. Незвичне для київських оркестрів запрошення іноземця на пост головного дириґента виникло з амбітного прагнення музикантів створювати інтерпретації, які водночас є свіжими, історично усвідомленими та зворушливими. Міжнародний репертуар оркестру тягнеться від музики XVI століття до наймолодшого покоління сьогоднішніх композиторів. Колектив також дбає про збереження та пропаганду українських музичних скарбів.

Луїджі Ґаджеро виступає як цимбаліст та виконавець на ударних інструментах, а також як дириґент ансамблів сучасної музики у престижних концертних залах та фестивалях по всій Європі, у США та Китаї (Філармонії в Берліні, Парижі та Києві, Milano Musica, Carnegie Hall, Salzburger Festspiele, BBC Proms у Лондоні, Бієнале у Зальцбурзі та Венеції, Klangspuren, deSingel…) Він регулярно виступає з найкращими європейськими ансамблями та оркестрами. Як дириґент Луїджі Ґаджеро записав монографічні компакт-диски із музикою Джервазоні (Winter & Winter), Хосокави та Андреєва (Kairos), Сольбіаті (EMA Vinci Records), Монтеверді та Джезуальдо (Stradivarius). Як цимбаліст він записав твори Куртага, Етвьоса, Феделе, Франческоні, Джервазоні, Хосакави, Куртага, Левінаса і Сольбіаті (Audite, Aeon, Neos), а також сюїту «Харі Янош» Золтана Кодая на блю-рей з Berliner Philharmoniker, яким диригував сер Саймон Реттл. Луїджі Ґаджеро вивчав перкусію та диригування у Андреа Песталоцца – саме він привів його до захопленого відкриття музики XX століття; цимбали у Марти Фабіан і, навчаючись у Едгара Гуггея та Райнера Зегерса, був першим перкусіоністом, який отримав диплом соліста з відзнакою в Hochschule für Musik Hanns Eisler у Берліні.Луїджі Ґаджеро є професором з класу цимбал в Консерваторії та в Académie supérieure de musique в Страсбурзі, де він також заснував ансамбль сучасної музики.

Роман Лопатинський народився 29 червня 1993 року в Києві. З раннього віку проявив хороші музичні здібності, і з 5 років почав навчання грі на фортепіано у КССМШ ім. Лисенка, клас педагога – методиста Ірини Баринової. За роки навчання в школі став призером і лауреатом багатьох камерних і сольних міжнародних конкурсів.Брав участь у концертах в посольствах Аргентини, Росіі. Виступал з філармонічними оркестрами Дніпропетровська, Львова, Києва. Має фондові записи на українському (камерна музика, концерт з оркестром)та німецькому радіо( концерт з оркестром).Виступав з концертами у Польщі, Ізраїлі, Італії, Марокко, Ліхтенштейні, Швейцарії, Німеччині, Росії, Франції, Японії. Мав сольні концерти у Токіо( Ginza – hall), Нью-Йорк( Steinway – hall), Париж ( Alfred Corto – hall). Брав участь у фестивалях MITO (Турін, Мілан), Newport Festival – 2014 (Нью-Порт, США), концерт-лекція в Sorbonne University(Париж), фестиваль «Лики современного пианизма», Петербург, 2015, фестиваль Animato ( Париж, 2016).

 

 

 

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає