Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера. Академічний симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Художній керівник та головний диригент Сергій Черняк.
Програма: Сергій Прокоф’єв,
концерт для фортепіано з оркестром номер 1 ор.10,
соліст Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк
Олексій Коваленко.
Людвиг ван Бетховен Симфонія номер 5 c-moll.

 

Шановні глядачі!
Згідно із діючими нормами епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:
– Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

 

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає