Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз»

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Про проект
Учасники Київського квартету саксофоністів дуже люблять експериментувати і дивувати музичних гурманів незвичайним трактуванням відомих класичних і джазових шедеврів. І на цей раз програма концерту, як завжди, нестандартна і вражаюча. Вона подарує слухачам справжнє естетичне задоволення від відмінно соковитого звучання саксофона під час виконання творів відомих композиторів: Баха, Моцарта, Чайковського, П’яццоли, Коріа… .Також у програмі вечора прозвучить і музика легендарної «ліверпульської четвірки» — групи « Бітлз ». А ще, разом з Київським квартетом саксофоністів, приїде унікальний гість з Польщі – саксофоніст Рішард Золодзієвський.
Програма: твори Й.С. Баха, В.-А. Моцарта, П. І. Чайковського, А. П’яццоли, Ч. Коріа, групи «The Beatles».
Учасники:
Київський квартет саксофоністів Юрій Василевич (сопрано) Михайло Мимрик (альт) Олександр Москаленко (тенор) Сергій Гданський (баритон) 

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський (саксофон, Польща)Партнер: Національна концертна агенція UKR Artists 
про учасників
Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України створено в 1985 році солістом оркестру Національної опери України Юрієм  Василевичем..Колектив виступав у багатьох містах України, а також у різних країнах світу: в Польщі , Франції Бельгії, Греції Італії Німеччині США та Канаді.Квартет отримав: першу премію на Всеукраїнському конкурсі камерних ансамблів у Києві (1987), першу премію та приз «Кришталевий Лев» на Міжнародному джазовому конкурсі у Львові (1989), першу премію на Міжнародному конкурсі духових оркестрів та камерних ансамблів у м. Рівному (1996).Визнаний кращим колективом на Міжнародному «Музик-фесті» (1993), на Міжнародному конкурсі у м. Росток (Німеччина, 1997), а також на Міжнародному фестивалі слов’янської музики в Парижі (1998).Брав участь у Всесвітньому конгресі саксофоністів, присвяченому 150-річчю створення саксофона, в м. Анже (Франція, 1990), 10-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Пезаро (Італія, 1992), Європейському конгресі кларнетистів та саксофоністів, м. Будапешт (Угорщина, 1996), в 11-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Монреаль (Канада, 2000).

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський, відомий польський саксофоніст, професор Вроцлавської музичної академії ім. Кароля Ліпінського.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає