Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

ФЕСТИВАЛЬ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ «Pro|PHIL-music». Відкриття фестивалю.

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Вперше У концертній залі Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, відбувається фестиваль камерної музики «Pro|PHIL-music»
(21 травня, 28 травня, 4 червня о 18:30)
Мета фестивалю: популяризація творчості колективів камерного виконання, надання можливості представляти свою творчість на всеукраїнському рівні, збагачення культурно — мистецького пласта Житомирщини шляхом спілкування та професійного обміну між учасниками фестивалю. З метою культурно — виховного процесу у фестивальні дні ведеться тісна співпраця з навчальними закладами Житомирщини та залучення їх глядацької зали.

У фестивальні дні, у сфері музичного мистецтва, будуть відбуватися майстер-класи та творчі зустрічі-презентації. Фестиваль містить вечірні концерти, де буде звучати музика різних епох у виконанні камерних тріо, ансамблів малих та великих форм, камерних оркестрів та хорів. Отже, запрошуємо житомирян та гостей міста приємно провести свій вечір!

Учасники фестивалю:

Академічна хорова капела “Орея”
Хор Житомирського фахового музичного коледжу ім. В. С. Косенка
Жіночий хор Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка
Камерний оркестр закладу «Музична школа ім. Б. Лятошинського»
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає