Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії. Соліст Назарій Пилатюк (скрипка)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Програма концерту: Й.С.Бах Концерт ля мінор для скрипки з оркестром. А. Вівальді Пори року.

Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії заснований у 1975 році. Оркестр здійснив світові прем’єри творів таких композиторів як Алла Загайкевич, Вікторія Польова, Сергій Пілютіков, Олена Протопопова, Вадим Ларчіков, Святослав Луньов (Україна), Леонід Грабовський (США), Олександр Грінберг (Німеччина), Серж Прово (Канада), Жан-Ів Босер (Франція), Мелані Местре, Луїс Аркер (Іспанія), Утаф Хурі (Ліван), Шарунас Накас (Литва), Олександр Пайбердін, Дмитро Капирін (Росія), Павел Сидор (Польща), Фредрік Хагкстедт (Швеція). Більшість цих творів була представлена на міжнародних музичних фестивалях сучасної музики в Україні. У програми оркестру входять також і твори, які виконувалися вперше в Україні. Серед них і класика ХХ століття (як наприклад, „Метаморфози” Р.Штрауса та „Лірична сюїта” А.Берга), і сучасна музика. Одна з ексклюзивних програм (листопад 2003) складалася з творів сучасних композиторів Кракова: Христини Мошуманської-Назар, Юліуша Луцюка, Хенрика Миколая Гурецького, Павела Сидора, Маржени Корженьовської (на концерти в Рівному та Острозі були запрошені автори, а також музикознавці Кракова). Концерт став поштовхом до співпраці з польськими композиторами. РЕПЕРТУАР Рівненського камерного оркестру охоплює три з половиною століття музичної історії і по суті є антологію камерної оркестрової музики: від творів Й.С.Баха та композиторів його епохи до найновіших творів, написаних сучасними композиторами світу спеціально для оркестра.

Назарій  Пилатюк — український скрипаль, педагог, Заслужений артист України (2015), доцент, лауреат міжнародних конкурсів, соліст-інструменталіст вищої категорії Національного будинку органної та камерної музики України (м. Київ). Виконавський стиль Назарія Пилатюка вирізняється блискучою віртуозністю, яка природно поєднується з натхненним поетичним мисленням та індивідуально-неповторним, образно-емоційним чуттям.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає