Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

Вплив класичної музики на людину!

3D музей
За результатами досліджень багатьох науковців, тільки класична музика і головне, перш за все у живому виконанні, позитивно впливає на фізичний та психічний стан людини, на її здоров’я . У людей не тільки знижується рівень артеріального тиску, а й відбуваються позитивні емоційні зміни. Жива музика композиторів — класиків допомагає позбутися депресивних станів, стресів, тривог, переживань і страждань, які негативно впливають на процес одужання. Але реально покращити фізичне здоров’я за допомогою музики зможе тільки той, хто вірить в цю теорію.
А чи знали ви, що звуки певних музичних інструментів здатні лікувати? Так, наприклад, саксофон покращує роботу нирок, легкі відгукуються на звуки арфи, серце, печінка вилікують звуки флейти. Позитивно на людину впливають твори Вівальді, Моцарта, Бетховена, Чайковського, Шуберта, Гріга, Дебюсі, Шумана. Але доведеться витратити не один день, щоб вибрати улюбленого композитора.
Звичайно, на світі є люди, які байдуже ставляться до музики, але їх небагато. Більшості ж людей мелодії допомагають набратися енергії, залікувати душевні рани, від душі повеселитися, помріяти, подумати про життя. Експериментуйте, шукайте свої улюблені напрями та музичні жанри. Грунтуйтеся не на модні віяння, а на власному сприйнятті звуку. Вчитися любити і пізнавати класичну музику ніколи не пізно.