Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Музика аргентинських композиторів. Всеукраїнська прем’єра Меса танго Мартіна Палмері.

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Вечір аргентинської музики під орудою диригента зі Швейцарії Сільвіо Вілера.
— Всеукраїнська прем’єра аргентинського композитора Мартіна Палмері «Меса-танго в Буенос-Айрес».
— Астор П’яццола «Пори року».
Народна хорова капела «Дніпро», Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ ім.. Тараса Шевченка. Художній керівник — Ірина Душейко. (хормейстери – Ігор Тилик і Софія Трусенко). До репертуару хору входять твори вітчизняної і світової класики, народна пісня, сучасна музика, а також літургійні твори.
Новий симфонічний оркестр «Золоті ворота Києва», Заснований 2012 року, відомим диригентом зі Швейцарії Сільвіо Вілером. Твори звучать в інтерпретації Маестро дивовижно і неповторно. У планах Сільвіо Вілера ще багато проектів та ідей, серед яких – показати світові чудову українську музичну класику у виконанні українських музикантів.
Солістка Національної опери України Заслужена артистка України, Мецо-сопрано – Тетяна Пімінова.
Соліст — Борис Талько (Акордеон).
Сільвіо Вілер — уродженець Швейцарії, місто Санкт-Галлен. Освіта – майстер-диплом з фаху «оркестровий диригент» (Національний університет музики м. Бухарест, Румунія). Соліст – диплом з фаху «класичний саксофон» і «композиція, основи джазу та інструментування».
Диригент і засновник молодіжного симфонічного оркестру, а також Біг-Бенду. 2009 р. – диригент симфонічного оркестру «Опера оркестра Бургас» (м. Бургас, Болгарія).Постійно гастролює Європою. 2012 року у м. Київ заснував новий симфонічний оркестр «Золоті ворота Києва».

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає