Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера.Ukrainian Festival Orchestra. Диригент — Іван Остапович.

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Увага! 5,8,12 ряд — Абонементи! Ціна 5,8 ряд — 330 грн., 12 ряд — 290 грн. За абонементами звертайтесь до каси філармонії або купуйте онлайн на сайті.

Програма
А.Вівальді Концерт для струнних до мінор RV 120
Й.С.Бах — Концерт для фортепіано з оркестром соль мінор
М.Колесса — Andante із сюїтиі «В горах»
Й.С.Бах — Бранденбурзський концерт №3
Й.С.Бах — Концерт для фортепіано з оркестром фа мінор

Сергій Ковальов (фортепіано)

Ukrainian Festival Orchestra виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, який 2014 року заснували дириґент Іван Остапович та культменеджер Тарас Демко.
На початку 2018 року колектив пережив фундаментальне оновлення, яке торкнулося складу, репертуару, головної ідеї та відобразилося у назві – Український Фестивальний Оркестр.
Оркестр названий так, тому що він запрошує до співпраці найкращих музикантів зі всього світу. У його репертуарі твори від епохи бароко до наших днів. Але головною своєю метою Ukrainian Festival Orchestra ставить створення якісних записів української класики та її промоцію у світі. “Це “свято української музики”, фестиваль, який триває завжди”, – каже про колектив дириґент Іван Остапович.
Ukrainian Festival Orchestra співпрацює зі світовими зірками класичної музики: скрипалями Ноа Бендінкс-Белґлі, Корі Церовшеком, Вадимом Холоденком, Андрієм Гавриловим, Антонієм Баришевським, Сергієм Островським, Джейкобом Шоу, Левом Маркізом, Сігізвальдом Кьойкеном, Теодором Кухарем та ін.

Остапович Іван Іванович (11 травня 1988 р. Чернівецька обл.) — дириґент, композитор. Засновник камерного оркестру Collegium Musicum. Арт-директор «Бах Маратону 2015» та «Lviv Hindemith Fest 2015». Автор та ініціатор проекту-платформи «Collegium Musicum Lviv» в рамкам якого у Львові з 2012 р. відбуваються концерти та читання за участю молодих талановитих українських виконавців.Іван Остапович втілює себе і як композитор. Проте зізнається, що на даному моменті для цього бракує часу. Останній рік займався диригуванням та організаторською діяльністю. Хоча, ідеї назрівають… Пише класичну музику (сонату для скрипки і фортепіано), адже для нього іншої музики, окрім класичної не існує.

Сергій Ковальов – молодий піаніст родом із Полтавщини. Любов до музики йому передалась від мами, яка сама мала мрію стати піаністкою. Сергій Ковальов навчався у музичній школі (фортепіано), згодом у Полтавському коледжі мистецтв ім. Лисенка, потім у Національній музичній академії в Києві. Ще змалку Сергій Ковальов брав участь у всеможливих конкурсах. «Я по своїй природі страшенний екстраверт! У мене ніколи не було страху сцени. Дуже люблю грати», — розповідає музикант. В Органному залі Сергій вже грав такі програми: «Bright piano. ЛюдкевичФест», «Романтичне фортепіано», а також брав участь у концерті «Ukrainian Live» у Годовиці.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає