Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Концерт українських оперних співаків ВІДМІНЕНО у зв’язку з загибеллю працівників КП «ЖТТУ» оголошено 3-денну жалобу у місті(квитки можна повернути у касі філармонії)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

Микола Шуляк — соліст Президентського оркестру України, заслужений артист України,лауреат міжнародних конкурсів. В репертуарі кілька десятків оперних партій, серед яких Герцог,Ріккардо, Альфред (Верді),Рудольф, Де Гріє, Пінкертон(Пуччіні),Граф Албмавіва,Ріккардо(Россіні)Фауст,Ромео(Гуно) та інші.Він виступає в різних театрах України,Європи-Данії,Бельгії,Нідерланди; Китаю, Японії,Алжиру, Азербайджану,Узбектстану,Польщі та ін .Веде активну концертну діяльність і як член жюрі вокальних конкурсів та міжнародних фестивалів. Лауреат 6 міжнародних конкурсів,серед яких Золота медаль(Україна) і багатох інщих нагород.

Ірина Українець — оперна співачка (сопрано спінто) У 2008 році дебютувала на сцені Київської національної опери в партії Оксани «Запорожець за Дунаєм» Гулака -Артемовского. З 2008 року по 2012 рік працювала солісткою національної опери України. З 2011 року працює педагогом в Київському Інституті музики ім. Гліера. Лауреатка багатьох українських і міжнародних конкурсів.

Концертмейстер — Ірина Паламаренко.

Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць

На цей захід запису немає