Зателефонувати до каси(0412) 47-13-32

АФIША

Концерт імпровізаційного джазу від Mark Tokar’s Sphere Quintet (Львів)

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням квитка, зверніться, будь-ласка, до каси за телефоном: +38(0412)47-13-32

ПОСИЛАННЯ НА КВИТКИ:https://zhytomir.karabas.com/spheres-quintet/order/

Shpere Quintet

В назві проекту є відсилка до філософського трактату Блеза Паскаля «Думки про релігію» (1667р). Там, між іншим, йдеться про сфери, центр яких всюди, а окружність ніде.
Таке математичне та абстракційне сприйняття світу яскраво відповідає філософії нашої імпровізаційної музики.
(Тим, хто зацікавився, можу рекомендувати коротенький есей Хорхе Луіса Борзеса «Сфери Паскаля» зі збірки Нові Розслідування (1952р)
Наш квінтет складається з:
Марк Токар (контрабас, препарація)
Ярослав Казмірчук (труба)
Роман Фешак (саксофон)
Орест Ільчишин (гітара, електроніка)
Всеволод Садовий (перкусія, звучащі об’єкти)

Шановні глядачі!
Згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:
– Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу)
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
Оберіть дату і час проведення заходу та натисніть на кнопку отримання схемы залу для переходу до замовлення доступних місць